Вибираємо туалетний столик

Вибираємо туалетний столик

Важко знайти більш жіночий предмет інтер'єру ніж туалетгий столик. Сьогодні це предмет меблів, який вибирають сучасні жінки, які хочуть мати місце лише для себе. Туалетні столики мають різні габарити. Розмір туалетного столика в спальню визначається кількома параметрами: висота, довжина, ширина та розмір дзеркала. При виборі варто відштовхуватися насамперед від розмірів кімнати, де предмет стоятиме.

Призначення сучасних туалетних столиків виходить далеко за межі того, що було встановлено десятиліття тому. На що звернути увагу при виборі туалетного столика? Щоб косметичний туалетний столик виправдав наші очікування, при його покупці слід звернути увагу на кілька факторів. Визначимося заздалегідь де стоятиме туалетний столик, і давайте добре заміряємо простір. Виходячи з цього, ми визначимо мінімальні та максимальні розміри, які може мати  цей предмет меблів.

Туалетний столик повинен відповідати стилю інтер'єру та його колірній гамі. Тільки добротний предмет меблів прослужить вам довгі роки. Особливу увагу варто приділити кріпленню дзеркала до стільниці, на це впливають такі елементи, як положення та форма дзеркала, можливість  регулювання, чи є в ньому вбудоване освітлення, обсяг місця зберігання речей, поверхя стільниці.

Туалетний столик зі світлодіодним підсвічуванням спрощує повсякденний макіяж. Світлодіоди навколо дзеркала випромінюють рівне світло ідеальної інтенсивності. Це створює оптимальні умови для нанесення макіяжу. Ці типи туалетних столиків доступні в багатьох стилях, від гламурного до сучасного. Столик зазвичай знаходиться в спальні або передпокої. Завдяки своїй компактності він гармонійно впишеться навіть у малогабаритне приміщення. Деякі моделі мають досить широку стільницю.

Якщо в спальні не так багато місця і туалетний столик повинен виконувати кілька функцій, наприклад, стіл для ноутбука або тумбочка, туалетний столик з розкладним дзеркалом, буде ідеальним. Тут дзеркало можна скласти, сховавши його до стільниці. З іншого боку,у розкладеному стані ми одночасно відкриваємо відділення для косметики. Такий туалетний столик є сучасним.

Хіти
Новинки