Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Облаштування кімнати слід починати з обмірковування того, які функції вона повинна виконувати і як ми проводимо час. Відповідно вітальня повинна бути максимально затишною, освітленою, привітною і теплою. У вітальні має бути абсолютно комфортно всім.

Починаючи облаштування вітальні, також варто поставити питання, в якій обстановці ми почуваємося найкраще. Для кімнати в даному стилі дуже важливими атрибутами є кольорова гама та правильні геометричні форми. Вітальня відрізняється спокійними відтінками в інтер'єрі, для неї властиво м'які, пастельні кольори. Найчастіше загальне освітлення у вітальні використовують тоді, коли основною частиною приміщення є місце для гостей. Для цього потрібна люстра, однолампові підвісні світильники та плафони.

Інші вибирають сучасні інтер'єри з інтенсивним колірним акцентом, а іноді і мінімалістичний, що характеризується простотою меблевих форм та аксесуарів. Після того як ми визначилися з основним трендом, потрібно вибирати меблі. Тут на нас чекає приємний, але іноді й неприємний сюрприз. Вибір меблів настільки великий, що заблукати в лабіринті пропозицій нескладно

Саме тому виробники  пропонують повні колекції меблів для віталень, що полегшує дизайн інтер'єру. Колекції меблів розроблені таким чином, щоб представляти цікавий дизайн, бути оригінальними та водночас функціональними. Колекція являє собою набір меблів, який може включати комоди, вітрини, тумби під ТВ, полиці, стелажі, столи та журнальні столики.

Головним предметом вітальні є, звичайно ж, диван. Його дизайн може бути найрізноманітнішим. Якщо простір приміщення дозволить, то його краще поставити десь у центрі кімнати, а не біля стіни збоку. Головне, дотримуватися загального дизайну кімнати.

Хіти
Новинки