Шафа в дитячу

Шафа в дитячу

Для дитячих меблів дуже важливо, щоб користування ними  було доступним та комфортним. Дверцята шаф повинні відкриватися легко і плавно. Дитяча кімната це простір, де можна дати волю своєї фантазії.

Дитяча шафа поруч із ліжком, найважливіший предмет меблів у кімнаті, незалежно від того, скільки років вашій дитині. Дитяча шафа менша за класичну, тому її можна поставити в будь-якому місці кімнати. Проте переконайтеся, що вона красиво та практично поєднується з оформленням дитячої кімнати. Шафа не повинна розташовуватися надто близько до вікна, щоб не обмежувати  денного світла до кімнати.

Коли простір обмежений, вибирайте кутову шафу-купе, кутові гардероби, відмінне рішення для невеликих кімнат. Наявність кутової частини збільшує внутрішній простір шафи, дозволяючи розмістити у ньому велику кількість предметів. Широкий асортимент дитячих меблів дозволяє інтегрувати шафу-купе у певний стиль кімнати. Також ви можете вибрати готові модулі для дитячих меблів, завдяки яким ви позбавитеся клопоту підбору окремих елементів. Пам'ятайте, що шафа, це предмет меблів, який прослужить довгі роки.

Шафа  для дитини дошкільного або шкільного віку має бути просторою та безпечною. Добре, якщо дитячі гардероби будуть із натурального дерева, цілісні або клеєні. Зверніть увагу на вид обробки, сертифікати на лакофарбові матеріали. Якщо ви хочете створити для своєї дитини комфортний та безпечний інтер'єр, використовуйте свою фантазію та практичне чуття. Дитяча кімната зазвичай повна іграшок, книг та талісманів.

Шафа, найважливіший елемент меблів. Від того, як правильно вона підібрана, буде залежати і дизайн дитячої кімнати, і комфортність перебування в ній.

 

Хіти
Новинки