Фабрика Сокме

Фабрика Сокме одна з провідних фабрик України – стабільно працює з 2000 року, меблями виробництва Сокме користуються не тільки Україні а і мешканці багатьох країн Європи – фабрика виготовлює меблі для Ікеї і Юска – найбільших мереж з продажу товарів для дому.

На сьогоднішній день меблі фабрики Сокме одні з самих оптимальних в співвідношенні ціна – якість,  в оновленому каталозі 2021 року лишились самі популярні колекціі і додались нові стильні і сучасні моделі. Бездоганна якість виробництва підтримується завдяки сучасному дорогому обладанні і дотримання всіх європейських норм. Меблі не тільки гарно виготовлені, але і чудово упаковані – завдяки цьому вони приїжджають до вас до дому цілими і не ушкодженими.

Ми  зрадістью пропонуємо меблі фабрики Сокме своїм клієнтам, так як впевнені в їх хорошій якості і в тому що клієнти будуть задоволені 100% і звернуться до нас ще не однократно.

Зараз на фабриці працюють більше 600 чоловік, і продукція фабрики постачається у країни Європи і в Грузію і Казахстан. По статистиці кожної хвилини з конвеєра фабрики виходить 10 запакованих пачок меблів.

 

Фото фабрики Сокме

Відео про фабрику

Хіти
Новинки