Доставка і оплата

Ми працюємо в сфері продажу меблів з 2012 року, за цей час налагодили самі оптимальні схеми  поставки меблів на склад, і доставки до наших покупців. Ми розуміємо що покупка меблів це важливий і відповідальний крок для клієнтів і тому створюємо максимально зручні і комфорті умови завдяки яким меблі прибувають до покупців в короткий час і оплата проводиться безпечно і надійно.

Розглянемо процес замовлення, доставки і оплати меблів.

1/ Перший крок – замовлення меблів, за допомогою нашого зручного каталогу Ви можете обрати потрібні елементи і оформити замовлення через кошик товарів, або просто зателефонувати нам, або скинути список елементів на вайбер/пошту/телеграм. Також в нас на сайті постійно працює онлайн чат в якому можна спілкуватись з менеджерами.

2/ Опрацювання замовлення – після отримання списку елементів ми перевіряємо наявність на складі, якщо меблі є на складі домовляємось про дату відправки/доставки, якщо меблів не має на складі, то повідомляємо термін виробництва.

3/ Доставка – дуже важливий і відповідальний момент. Меблі постачаються в розібраному стані в спеціально продуманому пакуванні. Пакування настільки надійне, що меблі можна передавати на довгі відставні без ризику пошкоджень. Для доставки по Львову і області в нас є спеціальний вантажний транспорт. Для доставки по Україні ми співпрацюємо тільки з компанією Нова пошта – це найдорожчий перевізник, але і самий відповідальний і надійний. Працівники компанії Нова пошта можуть привезти меблі до вас під будинок, або ви можете самостійно отримати меблі на вантажному відділені.

4/ Оплата – для наших покупців ми створюємо самі надійні умови оплати замовлення – клієнти які мешкають у Львові, та області можуть оплатити замовлення при отриманні готівкою. Покупці з інших міст можуть розрахуватись за меблі на відділенні Нової пошти, або працівникам Нової пошти при отриманні меблів вдома (при замовленні адресної доставки). Увага Нова пошта бере комісію за передачу коштів 2% (наприклад від суми 10000грн це буде 200грн+30грн конверт=230грн).  Ця комісія гарантія Вашої спокійності і безпеки – це відносно не великі кошти, але це дає вам можливість спокійно перевірити меблі, переглянути чи не має ушкоджень на пачках і розрахуватись знаючи що все чітко і надійно. 

Також для клієнтів які часто роблять покупки в інтернеті і не переживають за ці моменти в нас є можливість оплати на рахунок в банку, або карту Приват/ Моно банків. При оплаті на рахунок комісія 1 гривня, не залежно від суми платежу.

Хіти
Новинки