Спальня

Спальня

Спальня, місце релаксації і відпочинку після важкого робочого дня. Ви хочете облаштувати повністю функціональну і комфортну кімнату, що забезпечить оптимальний рівень релаксації і хороший нічний сон? Ознайомтеся з порадами по дизайну інтер'єру.

В середньому людина спить вісім годин на день, що в кінцевому підсумку означає, що вона  проводить третину свого життя в ліжку. Функціональна і оригінально оформлена спальня дозволяє досягти стану розслаблення, і гарантує хороший нічний сон.

Як прикрасити спальню, щоб її декор  забезпечував комфортний відпочинок? Почати варто з кольору стін кімнати, маючи на увазі, що темні і насичені кольори можуть надмірно стимулювати нервову систему, що ускладнить засинання. Найкраще жовтий або зелений, які заспокоять вас і піднімуть настрій. Декоратори інтер'єру пропонують, перш за все, різні відтінки білого, розмитий бежевий або сірий, тому що це не тільки заспокійливі  кольори, але і універсальні, які будуть актуальними  незалежно від переважаючих тенденцій.

Якщо ж ми наважуємося на інтенсивний відтінок, варто пам'ятати, що він повинен бути не домінуючим, а тільки акцентним. Великою популярністю користуються кольорові шпалери, розміщені на одній зі стін. Любителі сучасних інтер'єрів обов'язково оцінять шпалери з модними геометричними візерунками або чорно-білими смугами.

Облаштування спальні також включає підбір відповідного каркаса ліжка. На ринку представлені дерев'яні, м'які і металеві моделі, а широкий асортимент продукції не дозволяє легко зробити вибір.  М'яка спинка забезпечує комфортний відпочинок, дозволяє комфортно відкинутися назад і почитати книгу. Особливо модні ліжка з оббивкою в сірих тонах або універсальна оббивка з натуральної шкіри.

Облаштування спальні також має враховувати інші меблі і елементи дизайну інтер'єру. Варто розмістити приліжкові тумбочки по обидві сторони від ліжка, в даний час в моді вироби білого кольору або із дзеркальною обробкою стін. Добре обставлена ​​спальня також повинна мати містку  шафу для одягу,  яка  дозволить зберігати одяг і аксесуари, а також комод з ящиками для нижньої білизни, рушників або інших речей.

Хіти
Новинки