Ліжко для маленької кімнати

Ліжко для маленької кімнати

Ліжко для маленької кімнати, справжній виклик. Воно  повинно  бути відповідного розміру, щоб відповідати простору в вашому розпорядженні, і в той же час бути максимально зручним. На що звертати увагу при покупці ліжка для маленької кімнати? Які особливості повинно мати ліжко, яке  ідеально впишеться в невеликий інтер'єр?

Перш ніж вибрати зручне ліжко для маленької кімнати, обов'язково ретельно обмірте кімнату, щоб уникнути ситуації, коли не вистачить  місця для розміщення ліжка вашої мрії. Вибирайте ліжко, яке  буде вам зручне, але при цьому впишеться у ваш  простір. Сучасні моделі для невеликих приміщень відрізняються високою  зручністю, компактністю, оригінальним зовнішнім виглядом.

У невеликих приміщеннях світла дерев'яна модель на ніжках підійде набагато краще масивного континентального ліжка темного кольору. В обмеженому просторі будь-яке додаткове місце для зберігання цінується на вагу золота. Вибираючи ліжко з контейнером, ви можете вибрати між моделями з висувними ящиками і  прихованим під каркасом, оснащеним підйомним механізмом. Вибір  повинен бути продиктований доступним простором, у вас має бути місце, щоб їх відкривати.

У категорії двоспальне  ліжко  для маленької кімнати, відмінно підійде  ліжко шириною 140 см. Вибираючи функціональне ліжко для маленької кімнати, обов'язково звертайте увагу на ширину. Для невеликих приміщень варто вибирати каркас який займає якомога менше місця. Поставити ліжко має сенс посередині кімнати узголів'ям до стіни. В цьому випадку можна буде зробити розетки і вимикачі з обох сторін, а також повісити бра. Якщо місця в кімнаті зовсім мало, то ліжко ставиться до стіни або до вікна.

Зробити маленьку спальню максимально функціональною  дозволить містка шафа. Вона  може бути практично непомітною  в інтер'єрі при використанні деяких хитрощів. Найпростіший прийом , застосування дзеркальних поверхонь. Дзеркала візуально збільшують кімнату. Розмістивши їх на дверцятах шафи, можна відразу вирішити два завдання: збільшити простір, спорудити зручне місце для зберігання речей, аксесуарів.

 

 

Хіти
Новинки