Комоди

Комоди

Комод, це предмет меблів, призначений для зберігання речей, але не тільки. Надає характер практично будь-якому інтер'єру.  Характерною рисою комода є функціональність, адже він хоч і не займає надто багато місця, але може бути містким.

Комод можна адаптувати до будь-якого стилю інтер'єру. Найбільшою популярністю користуються скандинавські моделі завдяки своєму мінімалістичному стилю. Також у продажу є сучасні комоди з підсвічуванням, які також можна використовувати як тумбу під телевізор. Сучасний комод більш раціональний і місткий. Іноді здатний замінити шафу. Найбільш популярні моделі містять від трьох до семи скриньок. Особливо популярні вузькі моделі з п'ятьма скриньками. Вони виглядають витончено і стильно.

Розмір комода, справа індивідуальна, адже він залежить від розміру кімнати, яка у нас є на даний момент. Комод, який буде виконувати функцію гардероба в вітальні, повинен бути просторим і обладнаний великою кількістю ящиків. Вибираючи комод, ви повинні враховувати, скільки місця нам потрібно для зберігання, що ми хочемо зберігати і скільки місця ми можемо виділити для нового предмета меблів. Тип збережених предметів має значення, оскільки в залежності від них ящики можуть бути дуже глибокими чи неглибокими. Глибокі ідеально підходять для посуду або одягу, а невеликі гарне місце для косметики.

Плануючи покупку комода для вітальні або спальні, варто продумати весь дизайн інтер'єру, щоб цей предмет меблів поєднувався з іншими його елементами. Вертикальний комод, який займає мало місця, найкраще підходить для невеликих кімнат, і дозволяє заховати багато речей в численних ящиках. Нейтральний колір зробить його ненав'язливим і не буде перевантажувати кімнату. Маючи велику площу, ви можете вкластися, наприклад, в два великих комода для вітальні. Більше ящиків дозволяє зберігати білизну, постільні приналежності, документи та інші необхідні речі.

Хіти
Новинки