Модульні меблі відмінно підходять для невеликих інтер'єрів. Їх можна розширити в залежності від потреб, так само легко збільшити їх висоту і довжину. До того ж такі меблі легко розібрати і перенести в будь-яке місце. Фактично до складу модульної вітальні можуть входити численні елементи.
Модульність в даний час є однією з найгарячіших тенденцій, визначає як напрямки дизайну меблів, так і підхід до дизайну інтер'єру. Модульні меблі залучають користувача в процес облаштування та дозволяють адаптувати меблеву систему до вимог своїх кімнат. Модульний гарнітур не перевантажує простір.
Розвиток пропозиції модульних меблів пов'язаний зі зростаючою потребою в персоналізації інтер'єру. Особливо активно такі рішення використовуються в салонах, які є центром не тільки сімейного, а й суспільного життя. Робити перестановку і освіжити інтер'єр можна буде, не здійснюючи покупок нових меблів, просто помінявши місцями існуючі модулі.
Треба визнати, що навісні шафи останнім часом зазнали значної еволюції. З важких масивних гарнітурів, які раніше покривали всю поверхню стіни, вони перетворилися в візуально легкі, геніальні конструкції, за допомогою яких можна ефектно і функціонально оформити простір. Багато в чому це пов'язано з модульними колекціями. Вони дозволяють вільно вибирати окремі шафи і полиці, збирати їх у вигляді блоків або розміщувати окремо в різних конфігураціях.
Ідея модульності використовується не тільки в навісних шафах, а й в полицях. Їх сучасні версії також можна вільно налаштовувати. Практика показує, що полиці створюють навіть ширші можливості модифікації, ніж навісні шафи. На це впливає їх конструкція, в основі якої лежить система полиць, які вільно комбінуються і поєднуються.