Який колір вибрати для вітальні?

Який колір вибрати для вітальні?

Які кольори будуть модними найближчим часом в салоні?  Вже багато років ми можемо спостерігати переважання білого кольору у всіх  сучасних меблях, білі меблі добре виглядають як в сучасних інтер'єрах, так і в класичних вітальнях.

Білий колір дає нам безмежне поле в цьому питанні і значно спрощує подальший вибір диванів і аксесуарів. Білий колір також є прерогативою скандинавського стилю, тому варто зосередитися на простих формах, які, крім того, що добре представлені, також будуть правильно виконувати свою функцію в вітальні. Меблі відрізняються простотою і, як правило, функціональністю, непідвладною часу.

Меблі, якІ завдяки своєму кольору виглядають  дуже елегантно. Ми вже знаємо, що білий колір зарезервований для меблів, але як щодо диванів? Тут у нас є трохи більше можливостей для демонстрації, якщо ми візьмемо до уваги кольори. Дивани в яскравих тонах, абсолютний хіт сезону незалежно від стилю і типу дивана. Класичні тримісні дивани, розкладні кутові дивани.

Модні кольори в вітальні також проявляються у вигляді дизайнерських аксесуарів. Цікаве освітлення, барвисті квіткові горщики або сучасні килимки, елементи, про які не можна забути, обставляючи модну вітальню. Аксесуари модних кольорів, найпростіший спосіб зламати нудьгу в вітальні без великих фінансових витрат. Комбінуйте відтінки зеленого між собою, і сміливо поєднуйте палітру з іншими квітами.

Бірюзовий колір зарезервований для сучасних ламп і абажурів. Бірюза, звана зеленим евкаліптом, в поєднанні з сучасними формами робить люстру майже витвором мистецтва. Скляна ваза або цікавий килим відмінно доповнять цей набір.

За допомогою гри кольорів і відтінків можна розширити або, навпаки, зменшити простір, скорегувати форму кімнати або виділити акцентом чільний предмет і грамотно відвернути увагу від деяких недоліків планування. Колір задає настрій і підкреслює стилістичне спрямування.

Хіти
Новинки