Вибираємо обідній стіл

Вибираємо обідній стіл

Вибираючи ідеальний обідній стіл, подумайте про стиль кімнати. Важливо, щоб його розмір відповідав інтер'єру, і водночас був найважливішим елементом. Ви ставите питання, який стіл буде найкращим вибором? У пропозиції меблевих магазинів є безліч видів та розмірів стільниць для їдалень.

Важливим питанням при виборі столу є його розмір, і форма. Все залежить від дизайну інтер'єру та розміру. Популярним вибором для обіднього столу є круглий предмет меблів. Звичайно, це не той варіант, який підходить для кожного типу приміщення. Така стільниця добре виглядатиме у великих і квадратних інтер'єрах.

Більшість круглих обідніх столів, доступних у магазинах, мають відносно невеликий діаметр та вміщують у середньому 4-6 осіб. Стіл з прямокутною стільницею  легше встановити, ніж круглий стіл. Розташований у кутку або вздовж стіни, він займе набагато менше місця. Овальний стіл завдяки своїй формі поєднує у собі риси як круглого, так і прямокутного столу. На відміну від першого, він підійде для довгих кімнат, а якщо розташувати його так, щоб він не стояв прямо біля стіни, за ним поміститься багато людей.

При виборі столу зверніть увагу на матеріал виготовлення. Дерево, найпоширеніший вибір, у класичному стилі воно добре виглядатиме в більшості інтер'єрів. Дубовий обідній стіл дуже твердий та стійкий до пошкоджень. Якщо у вас мало місця, чудовим рішенням стане розсувний обідній стіл.

Завдяки цьому ви отримуватимете більше місця кожен день, а коли ви приймаєте друзів, у вас не буде проблем з їх розміщенням. В інтер'єрі будь-якої кухні скляні обідні столи справляють приємні враження. Подібний стіл відразу притягує погляд, виглядає стильно, надає дизайну кухні шарм і особливу оригінальність,  можна зустріти скляні стільниці із металевим каркасом.

 

Хіти
Новинки