Вибираємо кутовий диван

Вибираємо кутовий диван

Стильний та зручний диван, це незамінний предмет сучасного інтер'єру. Він необхідний для повноцінного відпочинку у затишній міській квартирі та у великому заміському будинку. На м'якому дивані можна розслабитись після роботи, разом із сім'єю подивитися улюблені телепередачі, зручно розміститися для розмови з друзями.

Вже кілька років куточки для вітальні стають дедалі популярнішими. Вони можуть вмістити набагато більше людей, аніж традиційний диван. Крім того, вони вміло використовують наявний простір, на них можна спати і вони є оригінальною окрасою кімнати.

Ви облаштовуєте вітальню, в якій переважають світлі меблі? Вона притаманна скандинавському, гламурному, або сучасному стилю. Залишається вирішити, який колір дивана буде найбільш підходящим для такої кімнати. Ви можете вибрати кутовий диван для вітальні у подібному відтінку. Білий, а також пастельно-сірий, блакитний або рожевий оптично збільшить кімнату, яка виглядатиме світлою, свіжою та дуже елегантною.

Кутовий диван можна використовувати щодня як практичний та декоративний предмет меблів для вітальні, а також для сну. Це буде особливо корисним, коли у вас є окрема спальня. Ви швидко це оціните, коли до вас прийдуть гості. Сучасні куточки мають контейнери, що легко висуваються, для постільної білизни або подушок, в які їх можна швидко сховати.

Вибираючи кутовий диван, слід орієнтуватися на місце його установки. Перш ніж вирушати в магазин, зробіть виміри і запам'ятайте: виріб повинен бути на 5-10 см коротшим в обидві сторони, щоб уникнути проблем з розміщенням. Якщо ви бажаєте оформити цілісний інтер'єр, зверніть увагу не тільки на кольори меблів, але і на підлогу та стіни.

Питання, яку вибрати тканину для дивана, по праву вважається одним із найголовніших при покупці м'яких меблів, оскільки саме оббивка відповідає за візуальне сприйняття, естетичну привабливість виробу, його презентабельність. Для більшості покупців вибір тканини перетворюється на проблему, адже сучасний асортимент просто вражає уяву користувача, багато виробників пропонують десятки і навіть сотні варіантів. Чим щільнішим є матеріал і чим вища його вартість, тим до вищої категорії він належить.

Хіти
Новинки