Модульні меблі для дітей

Модульні меблі для дітей

Вибирайте модульні меблі для дітей, організувавши привабливий та функціональний простір, що гарантує високий комфорт відпочинку, розваг та навчання. Виробники меблів надають широкий вибір унікальних наборів меблів для дитячих кімнат, для хлопчиків і дівчаток різного віку. Меблі для дітей 6-12 років відрізняються характерним яскравим дизайном, плавністю форм та ліній. Гарні шафки, комоди, антресолі є місткими елементами, що органічно з'єднуються в єдиному творчому стилі.

Міцні та естетичні комплекти меблів для маленьких та великих кімнат. Думаючи про найменших дітей, розроблені набори модульних меблів, що складаються з таких елементів, як ліжка, шафи, письмові столи. Кожен може замовити ті частини набору, які вас цікавлять, завдяки цьому ви зможете значно заощадити,і при цьому обладнати кімнату вашої дитини тільки тими меблями, які їй найбільше потрібні.

Дитячі модульні меблі відрізняються привабливими пастельними тонами та специфічною структурою, що підвищує комфорт їхнього повсякденного використання. Тумби оснащені висувними ящиками, розміщеними на невеликій висоті, полиці в стелажах починаються з меншої висоти, а ліжка оснащені контейнерами для постільних речей. Дводверні відкидні шафи, стелажі з полицями та закриті тумби для зберігання шкільного приладдя, книг, ігор та іншого приладдя.

Комоди різних розмірів, а також тумби під ТВ, з місцем для консолі, зарядних  та інших електронних пристроїв, до наборів модульних меблів також входять письмові столи, призначені для кріплення до стіни, полиці та односпальні ліжка з м'яким узголів'ям, стандартні із ящиком для білизни та міцним каркасом. Меблі досить універсальні, а завдяки її модульності ви можете замовити лише окремі елементи. Модульні меблі відрізняються високою надійністю, прослужать довгий час.

Хіти
Новинки