Меблі для кухні

Меблі для кухні

Кухня це місце, де ви щодня проводите багато часу, готуючи їжу або попиваючи каву в компанії своїх близьких. Це не тільки серце будинку, а й царство любителів кулінарії, тому воно має виглядати затишно та акуратно, але водночас бути добре обладнаним та функціональним.

В ідеальній кухні багато елементів, якщо ви плануєте оновити свою кухню, ви, ймовірно, витратите більшу частину свого часу на вибір кухонних меблів. Звичайно, ви можете замовити готові шафи, проте модульні кухонні меблі та меблі на замовлення надають набагато більше можливостей.

Кухня на замовлення, це повністю індивідуальний проект, в якому буде враховано ваше почуття естетики та потреби. Завдяки такому рішенню ви можете створити місце, яке буде не тільки індивідуальним, а й повністю унікальним, надаючи йому нотки оригінальності або відображаючи в декорі ваші індивідуальні риси.

Кухонні меблі за розміром дозволяють оптимально використовувати наявний простір, тому вони відмінно підходять як для невеликих приміщень, так і для приміщень незвичайної форми. Враховуються не лише габарити приміщення, а й кухонну техніку, яку можна  сховати в шафах (що відповідає модному зараз мінімалізму та спрощує підтримання порядку).

Модульні меблі пропонують великі можливості персоналізації і, як і меблі на замовлення, створюються на основі дизайну. Вибравши модульну кухню, ви не тільки самі конфігуруєте кухонні шафи (комбінуючи корпуси різних розмірів), але й одразу вибираєте кухонні фасади, кухонні стільниці та аксесуари для оздоблення.

Модульна кухня може бути виготовлена ​​з масиву дерева, плити ДСП і МДФ, а також мультиплексу. ДСП є практичним варіантом у співвідношенні ціна, якість. МДФ виділяється підвищеною стійкістю до вологи і пари, а також на порядок екологічніше.

Хіти
Новинки