Функціональна шафа для спальні

Функціональна  шафа для спальні

Звичайно, ніхто з нас не уявляє життя без місткого і солідного гардероба, його вибір може викликати певні проблеми, особливо якщо це стосується такого особливого приміщення, як спальня.

Однак невеликі розміри квартир в сучасній забудові означають, що в наші дні таку розкіш собі дозволити може не кожен. У такій ситуації таке завдання бере на себе шафа. Чому так важлива  шафа в спальні? Цей предмет меблів, основне місце для зберігання речей повсякденного вжитку та аксесуарів.

 Містка шафа для спальні також повинна гармоніювати зі стилем і облаштуванням кімнати, не порушуючи її затишної атмосфери. Як поєднати всі ці функції в одному предметі меблів? Перше, що слід враховувати при виборі функціонального гардероба для спальні, це його габарити. Як їх правильно вибрати? Зазвичай передбачається, що одній людині для набору одягу потрібно близько 140 см при стандартній висоті меблів 210 см. Однак якщо ви шукаєте шафу для спальні з двоспальним ліжком, потрібна  модель вдвічі більше.

Якщо ви хочете максимально використовувати свій простір, не жертвуючи функціональністю меблів, подумайте про моделі, виготовлені на замовлення. Завдяки індивідуалізації  їх розмірів ви легко зможете пристосувати їх до таких проблемних місць, як ніші, кути або горище.

Додатково вибирайте моделі з розсувними або складними дверцятами, оптимально використовуйте кожен сантиметр маленької спальні.Практичні полки, ящики, вішалки, різні штанги або кошики для взуття, ці елементи дозволять не тільки значно збільшити місткість меблів, а й утримувати їх в чистоті і порядку. Цікавим варіантом також може стати світлодіодне підсвічування полиць і ящиків всередині шафи-купе. Це рішення полегшить вам використання меблів пізно ввечері або вночі.

 

 

 

Хіти
Новинки