Дизайн кухні

Дизайн кухні

При облаштуванні кухні варто керуватися практичними міркуваннями. Функціональний інтер'єр принесе нам найбільшу радість. Естетика та увага до деталей також важливі, адже саме на кухні ми проводимо багато часу із сім'єю та друзями.

Кожен з нас має свої переваги і добре почувається у вибраному стилі інтер'єру. Когось приваблює мінімалізм або гламур. Класичний стиль напевно виберуть люди, які трохи стримано ставляться до новинок і безперечно більше люблять перевірені рішення. Класика доповнюється гармонією та помірністю. Класична кухня тепла та наповнена декорами та орнаментами.

Темна класична кухня виглядає дуже добротно та респектабельно. Світлі меблі та оздоблення зроблять кухню світлішою та просторішою. У сучасному класичному інтер'єрі, особливо з елементами кантрі, провансу, середземноморського стилю, будуть доречними світлі відтінки блакитного, оливково-зеленого, бордового кольорів.

Чим характеризується класична кухня? Вона, безперечно, відрізняється від сучасної кухні кількістю деталей. Фрезеровані фасади, декоративні плінтуси, пілястри, вітрини з характерними бортиками та сервантами, ось особливості класичної кухні. Тут важлива кожна деталь.

Дизайн кухні у стилі оновленої класики пропонує не лише стандартні рішення, а й сміливі мистецькі експерименти. Часто зустрічається острів, що є серцем класичної кухні.  Білий колір надає класичним меблям елегантного вигляду і підкреслює деталі. При оформленні інтер'єру намагайтеся уникати надмірних контрастів, інакше ваша кухня в класичному стилі не буде такою затишною.

Хіти
Новинки