Вибираємо стіл

Вибираємо стіл

Стіл впливає не тільки на функціональність, а й на стиль приміщення. При цьому його габарити повинні дозволяти час від часу приймати більшу кількість гостей, функція розкладання обов'язково стане в нагоді.

Для приготування вишуканих страв потрібно більше місця, а на кухонній стільниці стає тісно? Становище знову рятує практичний стіл у їдальні, тому варто уважно поставитися до його висоти. Стандартна висота обіднього столу приймається від 73 до 80 см, тому більшість моделей, доступних на ринку, мають стільницю на рівні 75 см від підлоги.

Таке значення буде оптимальним вибором для людей зростанням від 160 до 180 см. Виробники меблів рекомендують обідній стіл із регульованою висотою, що дозволить вільно підлаштовувати положення стільниці під ситуацію. Часто буває достатньо навіть такої невеликої зміни, як регулювання рівня самих ніжок.

Сучасні аранжування все частіше замінюють класичну їдальню на елегантний кухонний острів. Виглядає дуже елегантно, особливо у відкритих вітальнях з міні-кухнею. Барний стіл дозволяє ефектно відокремити робочу зону від куточка для відпочинку, а також надає простору неповторного характеру.

Як підібрати розміри столових меблів у такому оригінально реалізованому інтер'єрі? Стільниця має бути на висоті від 110 до 120 сантиметрів, а доповнять все це барні стільці, розставлені поряд із барним столом. Навіть найзручніше сидіння не виконає своє завдання, якщо його розміри не відповідатимуть решті обладнання. На щастя, принципи ергономічного дизайну містять кілька чітких правил, що дозволяють уникнути незручних ситуацій. Більшість традиційних обідніх стільців розташовуються на висоті 45 см від підлоги, тому залишається достатньо місця для стільниці висотою 75 см. Проблема виникає у випадку з кріслами з підлокітниками, розставляючи їх за столом, зверніть на ці елементи особливу увагу.

 

Хіти
Новинки