Облаштування кухні

Облаштування  кухні

Кухня, одне із найскладніших приміщень для облаштування. Мало хто знає, як спроектувати кухню, щоб вона була функціональною, затишною, а приготування їжі в ній було зручним та продуманим. Тому перед початком роботи слід подумати про свої потреби і лише потім починати створення конкретного проекту.

При облаштуванні кухні подумайте, чи ви віддаєте перевагу відкритому простору, чи закритому. Кожне з цих рішень має свої переваги та недоліки, які слід враховувати. Сьогодні сучасні кухні часто поєднують із вітальнею. Один з найпростіших, дешевих і швидких способів відокремити кухню від вітальні, поставити стіл, який одночасно служитиме і їдальнею. Його розмір має залежати від кількості домочадців. При цьому столи та стільці теж мають бути зручними, адже саме вони будуть основним місцем, де вживають їжу.

Однак пам'ятайте, що кольори повинні бути максимально наближені до досягнення естетичного результату. Використовуйте яскраві кольори та світлі відтінки. Якщо площа кухні не дозволяє встановити стандартні столові меблі, використовуйте розкладні меблі. Перевагою сучасних виробів є функціональний  дизайн. Знайдіть стільці, що штабелюються. Складені вертикально, вони помістяться навіть у не дуже практичній ніші. Розширення кухонної стільниці  також працює добре. Все, що вам потрібно зробити, це додати стілець, щоб з комфортом поїсти.

Кухня має бути світлою та затишною. Це особливо важливо при облаштуванні маленької кухні, де темні кольори візуально зменшать приміщення. Також важливо, чи є на кухні вікно. Якщо так, і сонячні промені природно висвітлюють інтер'єр, можна дозволити собі трохи темнішу колірну гаму.

При виборі кольору стін для маленької їдальні уникайте яскравих малюнків, візерункових шпалер та яскравих кольорів. Найбільш рекомендовані кольори стін, білий, кремовий, світло-сірий та бежевий. Обідня зона завжди повинна бути в променях яскравого світла, тому над столом не зайвим буде стельовий світильник.

 

 

Хіти
Новинки