Функціональна шафа для спальні

 Функціональна  шафа для спальні

Звичайно, ніхто з нас не може уявити собі квартиру без місткої шафи. У той час як унікальна роль цього предмета меблів не викликає сумнівів, його вибір може викликати деякі проблеми, особливо якщо йдеться про таке особливе приміщення, як спальня.

Цей предмет меблів є основним місцем для зберігання повсякденних  речей та аксесуарів. Одяг, запасний комплект постільної білизни або рушників, все це ми зазвичай зберігаємо в спальні. Містка шафа для спальні також повинна гармоніювати зі стилем та обстановкою кімнати, не порушуючи її затишну атмосферу.

Як поєднати всі ці функції в одному предметі меблів. Перше, на що слід звернути увагу при виборі багатофункціональної шафи для спальні, це розміри. Як їх правильно вибрати? Зазвичай вважається, що на комплект одягу одній людині потрібно близько 140 см при стандартній висоті меблів 210 см.

Однак,якщо ви шукаєте шафу для спальні з двоспальним ліжком, інвестуйте в модель вдвічі більше. Якщо ви хочете максимально використовувати свій простір, подумайте про моделі, виготовлені на замовлення. Завдяки індивідуалізації їхніх габаритів, ви легко зможете підігнати їх під такі проблемні місця, як ніші, кути. Крім того, робіть ставку на моделі з розсувними або складними дверима. Все це дозволить вам зменшити простір, займане предметом меблів, і при цьому оптимально облаштувати кожен сантиметр маленької спальні.

Практичні полиці, ящики, вішалки, різні штанги або кошики для взуття, ці елементи дозволять вам не тільки значно збільшити місткість меблів, але й утримувати їх у чистоті та порядку. Цікавим варіантом також може стати тонке світлодіодне підсвічування полиць і ящиків усередині шафи. Це рішення значно полегшить вам використання меблів у пізній вечірній або нічний час.

Головною складовою дизайну шафи-купе є її фасад. Виконати його можна  з ДСП, МДФ, зробити скляним, дзеркальним, пластиковим, з ротанга, бамбука, натурального дерева, прикрасити від кольорової плівки до вітража та фрески, зрештою зробити фасад комбінованим. Все залежить від ваших переваг та можливостей.

 

 

 

Хіти
Новинки